Пошук роботи

Тисячі актуальних вакансій кожного місяця
Наприклад: бухгалтер, продажу, механік и т.п.
Розширений пошук
Ви можете знайти вакансії за рубриками
Всі рубрики
Отримайте кращі вакансії
Розмістити резюме
Робота у великих містах
Всі міста
Статті
Всі статті
Увольнение с риском: как правильно расстаться с ІТ-директором?
13 листопада 2018
Звільнення з ризиком: як правильно розлучитися з ІТ-директором?

Припустимо, склалася ситуація, коли необхідно звільнити директора відділу з компанії. Це може бути великою проблемою, порушити роботу всього відділу і взагалі, вплинути на діяльність цілої фірми.

Стоит ли супругам работать в одной компании
08 листопада 2018
Чи варто подружжю працювати в одній компанії

Кажуть, якщо вранці чоловік із задоволенням іде на роботу, а ввечері – додому, значить він щасливий. Зміст цього прислів'я цілком зрозумілий: після успішного трудового дня ви поспішаєте додому, де вас чекає кохана дружина або чоловік.

8 советов начинающему руководителю
06 листопада 2018
8 порад керівникові-початківцю

Ваша праця в компанії оцінили і запропонували підвищення – посаду начальника. Перше, що ви відчули – це радість і гордість за себе, ви щасливі.

Сколько платят за редкие профессии
01 листопада 2018
Скільки платять за рідкісні професії

Професією лікаря або юриста, менеджера з продажу або продавця нікого не здивуєш, вони добре відомі вже давно. Але останнім часом все частіше стали з'являтися нові і на перший погляд незрозумілі вакансії. Наприклад, хто такий «монітор» або «тітестер» мало хто відповість вірно.

Додати ділові та особисті якості Додайте ділові та особисті якості, які виділять Вас як спеціаліста і будуть корисні Вам на новому місці роботи Почніть вводити Ваше місто, а потім виберіть його з випадаючого списку.