Чи варто подружжю працювати в одній компанії

Кажуть, якщо вранці чоловік із задоволенням іде на роботу, а ввечері – додому, значить він щасливий. Зміст цього прислів'я цілком зрозумілий: після успішного трудового дня ви поспішаєте додому, де вас чекає кохана дружина або чоловік.

Але бувають ситуації, коли подружжя працюють разом. Це може привести до різних наслідків. З одного боку, люди мають спільні інтереси, разом вирішують проблеми на роботі, добре знають один одного. З іншого – цілий день пара проводить разом на роботі, де можливі різні непорозуміння, конфлікти з робочих питань. Ввечері вони весь цей негатив «несуть» додому. При цьому, вони втомлюються один одним.

Бажання працювати разом, часто проявляють люди, які дуже близькі і хочуть якомога більше часу проводити один з одним. На перший погляд, тут немає нічого поганого. Але фахівці, виходячи з досвіду, запевняють, що незабаром таке «співпраця» призведе до проблем.

Перед тим, як прийняти рішення працювати разом зі своєю половинкою, зважте всі «за» і «проти».

Ми в статті зупинимося на «підводні камені» такий зайнятості.


Розлука для закоханих  все одно що вітер для вогню

Коли ви * бачитеся * 24 години на добу, складно засумувати один за одним. Для того, щоб не зіпсувати свій шлюб, потрібно велике терпіння і почуття прихильності. Кожна людина має потребу в особистому просторі і зміні обстановки, що, працюючи разом, складно організувати.


Коли все ясно без слів…

Якщо подружжя працюють в одному відділі, вони в курсі усі робочих ситуацій, як приємних так і негативних.  Вони можуть зрозуміти і підтримати один одного у важкі моменти. Робочі питання рано чи пізно набридають, хочеться переключити на щось інше свою увагу. Дуже добре, якщо подружжя мають різні хобі, інтереси. 


Ревнує – значить любить?

Закохані весь час знаходяться на виду одне в одного. Тому таких питань, як: «Чому так довго був на роботі?», «Я вважаю, що тобі не потрібно йти на корпоративну вечірку» чи «Який співробітник тебе знову підвозив додому?» не повинно бути. З іншого боку, ви під цілодобовим контролем своєї половинки. Іноді проста посмішка або розмова з колегою по роботі може спровокувати сцену ревнощів.


Соратники чи суперники?

Працюючи разом на аналогічних посадах, ви свого роду конкуренти один для одного. Бувають випадки, коли менш успішний чоловік постійно просить допомоги у більш успішного. В результаті, останній робить подвійну роботу. Ми не говоримо, що потрібно відмовляти в допомозі і підтримці, тут головне не дозволити «сісти собі на шию».


Хто головний, а хто підлеглий

Найбільш складні ситуації виникають, коли подружжя працюють на різних посадах – хтось начальник, інший – підлеглий. Чесно кажучи, дуже складно сприймати коханого або кохану як свого директора. Коли потрібно зробити зауваження за погано виконану роботу, уникнути образ, сварок ввечері вдома практично неможливо.

Відзначимо, що якщо ви терплячі, закохані і дипломатично, то ніякі перешкоди вам не перешкода, навіть працюючи разом. Все залежить від конкретних людей і їх характеру.